LIDRANO 2019. GODINE

Županijska smotra LiDraNo 2019. održana je 20.veljače 2019. u Dugom Selu. Škola domaćin bila je Srednja škola Dugo Selo. Učenica Dorotea Marija Detelić (4.b) sudjelovala je s literarnim radom "Snježni anđeo", a mentorica je bila profesorica Sanja Mirenić. Klara Đurđević (3.b) sudjelovala je s literarnim radom "Zgrada sa žutim prozorima", a mentorica je bila profesorica Ivančica Kovačić. Klarin rad predložen je za državnu razinu LiDraNa na što smo izuzetno ponosni.

Boje naše Škole branila je i dramska skupina pod vodstvom mentorice profesorice Ivančice Kovačić. Izveli su kratki dramski igrokaz "Kikiriki i grožđice". Dramsku skupinu čini učenik Roko Šironja (1.d) te učenice 1.c: Lucija Košković, Marcela Duvnjak, Mihaela Brnčić, Andrijana Đuretić i Sara Rendulić.
LiDraNo iz godine u godinu dokazuje koliko su naši "ekonomisti" talentirani pisci, glumci, recitatori i novinari

objavio: IRENA RAJKOVIĆ   datum: 27. 2. 2019.

LIDRANO 2019. GODINE

objavio: IRENA RAJKOVIĆ   datum: 27. 2. 2019.

VAŽNO

UPUTE ZA EVAKUACIJU U SLUČAJU POTRESA