Natječaj za upis - Obrazovanje odraslih 2021./22.

Autor: Jagoda Kovačić, 15. 9. 2021.

EKONOMSKA ŠKOLA VELIKA GORICA

Ul. kralja S. Tomaševića 21

VELIKA GORICA

OGLAS

za upis polaznika u program srednjoškolskog

obrazovanja odraslih u šk. god. 2021./22.

1. Program prekvalifikacije za zanimanje KOMERCIJALIST

Uvjeti upisa:

- završena srednja škola u četverogodišnjem trajanju

- 4. godina (doškolovanje) - završena srednja škola u trogodišnjem trajanju

- ukupno 48 polaznika

Pravo upisa imaju polaznici nakon završene srednje škole.

Obrazovanje se stječe polaganjem ispita (dopisno-konzultativni oblik izvođenja nastave).

Mjerila za upis: opći uspjeh zadnjeg završenog razreda srednje škole.

1. Program usavršavanja za poslove u računovodstvu

U program usavršavanja za poslove u računovodstvu može se upisati polaznik koji ima:

• navršenih 18 godina;
  • završenu srednju školu u četverogodišnjem trajanju za zanimanje ekonomist ili komercijalist i najmanje 1 godinu radnog iskustva na knjigovodstveno/računovodstvenim i srodnim poslovima, što dokazuje potvrdom poslodavca;
  • završenu bilo koju srednju školu u četverogodišnjem trajanju i najmanje 3 godine radnog iskustva na knjigovodstveno/računovodstvenim i srodnim poslovima, što dokazuje potvrdom poslodavca.

1. Program usavršavanja za poslove programera Web aplikacija

U program usavršavanja za Programera WEB aplikacija može se upisati polaznik koji ima:

• završenu četverogodišnju srednju školu računalnog, elektrotehničkog, strojarskog ili grafičkog usmjerenja, gimnaziju prirodoslovno-matematičkog smjera
  • liječničko uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova.

1. Program osposobljavanja za poslove knjigovođe

U program osposobljavanja za poslove knjigovođe može se upisati osoba koja ima najmanje:

• navršenih 18 godina;
  • završenu srednju školu u četverogodišnjem trajanju.

1. Program osposobljavanja za poslove suradnika u pripremi i provedbi EU projeka

U program osposobljavanja za poslove suradnika u pripremi provedbi EU projekata može se upisati osoba koja ima završenu najmanje četverogodišnju srednju školu.

1. Program osposobljavanja za poslove računalnog operatera

U program osposobljavanja za poslove računalnog operatera može se upisati osoba s:

• najmanje završenom osnovnom školom
  • navršenih 18 godina života
  • liječničkim uvjerenjem o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova računalnog operatera

Prijavi za upis potrebno je priložiti:

• rodni list (preslika)
  • domovnicu (preslika)
  • svjedodžbe završene srednje škole (preslike, pri upisu treba donijeti originale)
  • posebni dokazi utvrđeni u uvjetima upisa za pojedini program

Prijave se primaju u tajništvu Škole do 22. rujna 2021. g., odnosno do popune.

O rezultatima kandidati će biti obaviješteni putem oglasne ploče Škole u roku 8 dana od isteka roka za primanje prijava.

Upisi će se provesti do 30. rujna 2021.

Početak nastave: 04. listopada 2021.g.

Ukoliko ne bude prijavljenih 10 i više kandidata za svako navedeno zanimanje odnosno usavršavanje i osposobljavanje, program se neće provoditi u školskoj godini 2021./2022.

Ostale informacije o upisu mogu se dobiti u Školi ili na telefon: 01/6265-239.

« Ožujak 2024 »