Obavijest o dodjeli stipendija - Grad Velika Gorica

Na Natječaj se mogu javiti učenici od drugog razreda srednje četverogodišnje škole te studenti od druge godine dodiplomskog studija. Osnovni uvjeti za prijavu su prosjek ocjena, ovisno o vrsti prijave, odnosno prijavljuje li se kandidat prema uspjehu u školovanju ili prema socijalnom statusu te da ima prebivalište minimalno pet godina na području Grada Velike Gorice.

Ostali uvjeti su definirani u samom Natječaju.
Prijave se zaprimaju od 4.10.2021. do 19.10.2021., osobnim podneskom ili slanjem poštom u zatvorenoj omotnici s navedenim svim podacima prema uputama iz Natječaja.

Nepotpune prijave neće se razmatrati.
Za sve dodatne informacije kandidati se mogu raspitati putem telefona na broj 01/6269 914, radnim danom od 8,00 do 15,00 sati.

Dokumentacija (ZIP)

objavio: Jagoda Kovačić   datum: 5. 10. 2021.

Obavijest o dodjeli stipendija - Grad Velika Gorica

Ostali uvjeti su definirani u samom Natječaju.

Nepotpune prijave neće se razmatrati.

Dokumentacija (ZIP)

objavio: Jagoda Kovačić   datum: 5. 10. 2021.

VAŽNO

UPUTE ZA EVAKUACIJU U SLUČAJU POTRESA