Učenici naše škole u stručnoj posjeti trgovačkom društvu Cedevita d.o.o.Zagreb

Realizirana je stručna posjeta trećih razreda –smjer Ekonomist , Trgovačkom društvu „ Cedevita“ d.o.o.Zagreb  , dana 22.12.2015. , 12.1.2016. i 16.2.2016. godine.

Učenici su  pod stručnim vodstvom obišli proizvodni pogon i odjel istraživanje i razvoj gdje su  imali priliku vidjeti i čuti osnovne informacije o ovom uspješnom poduzeću Atlantic Grupe d.d.Zagreb.

Proizvodnju su obišli od skladišta inputa do skladišta gotovih proizvoda.Degustirali su nove okuse vode i cedevite, te sami proizvodili bonbone.Tako su na najbolji način upoznali ekonomske kategorije i funkcije poduzetnika proizvođača o čemu uče u svom srednješkolskom obrazovanju.

Izuzetno zainteresirani i interaktivni , učenici su  dobili pohvale od strane domaćina i nastavnika.

Na kraju posjete  dobili  su poklon vrećice i s lijepim dojmom napustili tvrtku.

Organizator posjete bila je prof. Jadranka Ćejić, a u pratnji su bili prof.Katica Perić, Đurđa Čađenović, Jožica Balažić, gđa ravnateljica Vesna Brkljačić,  gđa pedagoginja Ksenija Vatavuk Margetić i Jelica Kelava.

Jelica Kelava

objavio: Jagoda Kovačić   datum: 22. 2. 2016.

Učenici naše škole u stručnoj posjeti trgovačkom društvu Cedevita d.o.o.Zagreb

Jelica Kelava

objavio: Jagoda Kovačić   datum: 22. 2. 2016.

« Svibanj 2018 »