Školski debatni klub Titan na Međužupanijskom natjecanju u debati

U subotu i nedjelju, 25. i 26. ožujka 2017.  naš Školski debatni klub sudjelovao je na Međužupanijskom natjecanju u debati u X. gimnaziji u Zagrebu. Na ovom natjecanju naša Škola sudjelovala je s dva tima, odnosno sa šest učenica: Titan 1 (Katarina Kolarec, Valentina Fiket, Klaudija Grđan Car); Titan 2 (Simona Pleško Muminović, Karla Đurđević, Tea Hrženjak).

Natjecanje se sastojalo od 6 kola (u četiri kola se debatiralo na pripremljenu tezu, a u dva na ad hoc tezu).

Pripremljena teza natjecanja je bila: „Ovaj dom smatra da bi o promjenama poreza trebali odlučivati građani putem referenduma.“

Na natjecanju su sudjelovale 74 ekipe što je bio veliki izazov za naše timove koji su prvi put sudjelovali na ovakvom natjecanju. Učenice su se marljivo pripremale što je rezultiralo i dobrim rezultatima. Ovo natjecanje novo je i dobro iskustvo koje će pomoći učenicima u  razvoju vještina debatiranja.

Još jednom čestitamo timovima na postignutim rezultatima!

Mr. sc. Ksenija Vatavuk Margetić

objavio: Jagoda Kovačić   datum: 4. 4. 2017.

Školski debatni klub Titan na Međužupanijskom natjecanju u debati

Još jednom čestitamo timovima na postignutim rezultatima!

Mr. sc. Ksenija Vatavuk Margetić

objavio: Jagoda Kovačić   datum: 4. 4. 2017.

« Listopad 2018 »