Ekonomska škola Velika Gorica na Danima mobilnosti i edukacije u Zagrebu, 6.10.2017.

Dvadeset učenika naše škole iz 3b, 3c, 4a i 4c razreda u pratnji profesora Igora Skupnjaka i profesorice Anite Bilić Brdar posjetilo ja međunarodni sajam mobilnosti i edukacije koji se održava već sedmu godinu zaredom.

Organizator sajma  BHV education okupio je predstavnike inozemnih sveučilišta, srednjih škola i škola jezika iz Velike Britanije, Danske, Švicarske, SAD-a, Kanade i brojnih drugih zemalja.

Učenici su sudjelovali na predavanjima  koja su bila vezana za školovanje u Velikoj Britaniji i Danskoj, te na radionicama s temom  pisanja motivacijskog pisma. Osim toga, imali su priliku direktno razgovarati  na stranom jeziku s predstavnicima obrazovnih institucija o svim temama koje su bile vezane za obrazovne mogućnosti u inozemstvu.

Sudjelovanje na ovom međunarodnom sajmu našoj je školi omogućilo da se prezentira u javnosti, predstavi preko brošura i prezentacije svoje Erasmus + projekte i sklopi nova poznanstva koja će dati korisne smjernice za buduće projekte.

Anita Bilić Brdar

objavio: Dominik Tomislav VLADIĆ   datum: 24. 10. 2017.

Anita Bilić Brdar

objavio: Dominik Tomislav VLADIĆ   datum: 24. 10. 2017.

« Listopad 2018 »