Novi program u našoj školi - KOMERCIJALIST/ICA

Od šk. god. 2018./19. Ekonomska škola Velika Gorica upisuje program za zanimanje KOMERCIJALIST/ICA!!!!

Cilj programa za zanimanje Komercijalist/ica je postići osposobljenost učenika za samostalno i uspješno obavljanje poslova nabave, prodaje i organizacije poslovanja  te izvođenje poslova vanjske trgovine pri razmjeni robe i različitih vrsta gospodarskih usluga s inozemstvom.  Polaznici programa će se osposobiti za rad s robom, steći će komunikacijsku kompetenciju u svim kategorijama komuniciranja za samostalno obavljanje prometa robe te svladati i razumjeti druge sadržaje iz trgovačko-komercijalne struke. Naučiti jezikom izraziti vlastite misli, osjećaje, ideje, stavove i prikladno jezično reagirati u međudjelovanju sa sugovornicima u različitim situacijama te steći potrebne razine slušanja, razumijevanja i govorenja koje su ključne za učenje, rad i život.

objavio: Jagoda Kovačić   datum: 19. 6. 2018.

Novi program u našoj školi - KOMERCIJALIST/ICA

objavio: Jagoda Kovačić   datum: 19. 6. 2018.

« Siječanj 2019 »