Posjeta učenika trećeg razreda Ekonomske škole Velika Gorica gradskom Crvenom križu 4.10.2018.

Učenici trećeg razreda naše škole u okviru  programskog sadržaja Računovodstvo neprofitnih organizacija posjetili su neprofitnu organizaciju Crveni križ Velika Gorica.

Ravnateljica, gđa Suzana Strunjak primila nas je  i predstavila programe i aktivnosti Crvenog križa, način i djelovanje , upravna tijela , financijski plan, suradnju sa Hrvatskim Crvenim križem i lokalnom zajednicom.

Sigurna sam da će učenici drugačije razmišljati o solidarnosti na djelu –akciji GDCK-a u školi nakon ove posjete.

Učenike je jako zanimalo volontiranje kroz program gradskog interventnog tima kao i osobnog asistenta pa su neki ostavili  svoje podatke zainteresirani za obavljanje tih aktivnosti.

Zahvaljujemo se gospođi ravnateljici na vremenu koje nam je posvetila i želimo njoj i njenom timu uspješan humanitarin rad u našem gradu.

Prof.Jelica Kelava i Višnja Stepanić, Ekonomska škola Velika Gorica

objavio: Dominik Tomislav VLADIĆ   datum: 9. 10. 2018.

Prof.Jelica Kelava i Višnja Stepanić, Ekonomska škola Velika Gorica

objavio: Dominik Tomislav VLADIĆ   datum: 9. 10. 2018.

« Listopad 2018 »