Poduzetnički impuls 2014.

Naša Ekonomska škola Velika Gorica po drugi put korisnik je sredstava iz programa Ministarstva poduzetništva i obrta koji se naziva Poduzetnički impuls.

„Poduzetnički impuls 2014“ je program poticanja poduzetništva i obrta za 2014. godinu. Treći prioritet programa naziva se Promocija i učenje za poduzetništvo i obrt, a unutar njega postoji Mjera D1 koja se naziva Obrazovanje za poduzetništvo. Upravo u toj mjeri D1 Ekonomska škola Velika Gorica s ravnateljicom Vesnom Brkljačić izborila se za sredstva za opremanje jedne potpuno nove učionice za izvođenje nastave vježbeničkih tvrtki.

Za provedbu projekta Ekonomska škola Velika Gorica ostvarila je bespovratna sredstva iz Državnog proračuna Republike Hrvatske. Uz pomoć osnivača, Zagrebačke županije i pročelnika Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu, šport i tehničku kulturu Vjerana Štublina, projekt je uspješno realiziran, a učionica je osposobljena za rad. Autor školskog projekta je profesor ekonomskih predmeta Igor Skupnjak, a važnu podršku pružilo je i administrativno i stručno osoblje škole. Od Ministarstva poduzetništva i obrta tako je na račun škole uplaćeno 40.598,94 kn, a dodatnih 10.149,74 kn, što je iznos PDV-a za nabavljenu opremu, uplatila je Zagrebačka županija.  Učenicima su tako pruženi moderni i neophodni uvjeti rada za obrazovanje u zanimanju ekonomist, a projekt je dobar primjer suradnje svih institucija.

Kliknite na "opširnije" i pogledajte članke o našem projektu objavljene u medijima!

Mediji o nama:

objavio: Jagoda Kovačić   datum: 21. 1. 2015.

Static HTML

VAŽNO