Obavijest o odabiru ponuda po javnom pozivu br. 2/2017

Autor: Jagoda Kovačić, 15. 3. 2017.

OBAVIJEST O ODABIRU PONUDA PO JAVNOM POZIVU

BR. 2/2017- MATURALNA EKSKURZIJA

Sukladno Pravilniku o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno- obrazovnih aktivnosti izvan  škole (Narodne novine 67/14, 81/15), dana 14.03.2017. u 18:00 sati, u Ekonomskoj školi Velika Gorica, Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude otvorilo je pristigle ponude na javni poziv, broj 2/2017.

Javnom pozivu za višednevnu izvanučioničku nastavu (maturalnu ekskurziju Rim-Barcelona), poziv broj 2/2017, odazvali su se sljedeći davatelji usluga:

Speranza d.o.o.Zagreb

Blagec turist Križevci

Punim jedrima j.do.o.Zagreb

Brod Tours Slavonski Brod

Alga travel agency Zagreb

BTRAVEL Zagreb

Petros  Zagreb

App d.d.Požega

Nakon javnog otvaranja ponuda, Povjerenstvo je tajnim glasovanjem izabralo tri ponude koje će biti predstavljene na roditeljskom sastanku 21.3.2017.u 18:00.

Potencijalni davatelji usluga koji će se predstaviti na roditeljskom sastanku u ponedjeljak, 21.03.2017. godine, 18:00 sati su:

1.Speranza d.o.o.Zagreb

2.Alga Travel Zagreb

3. BTRAVEL Zagreb

Ponude će se prezentirati prema gore navedenom redoslijedu.

Prezentacija ponude po potencijalnom davatelju usluga trajat će 10 minuta, nakon čega ce biti vrijeme za odgovore na upite roditelja .

Predsjednica Povjerenstva: Jelica Kelava, prof.