Obavijest o natječaju za pomoćnika u nastavi-prethodna provjera sposobnosti

Obavještavamo kandidate prijavljene na Natječaj za pomoćnike u nastavi  u sklopu projekta „Prsten potpore“ da će se prethodna provjera sposobnosti putem intervjua provesti 28. kolovoza 2020. godine u 10.00 sati u prostorijama Ekonomske škole Velika Gorica, Ulica kralja Stjepana Tomaševića 21, 10 410 Velika Gorica.

Pozvani su sljedeći kandidati prijavljeni na natječaj:

1. Davorin Daloš
2. Dušanka Golub
3. Snježana Brajković
4. Mirna Lugarić
5. Ivanka Vitez
6. Bruno Naglić
7. Franko Sebastijan
8. Sandra Abramović
9. Emanuel Starčević
10. Maja Sedlar
11. Silvija Šuker
12. Anita Alimanović

Ako kandidat ne pristupi prethodnoj provjeri sposobnosti, smatra se da je povukao prijavu na Natječaj.

Kandidati mogu pristupiti selekciji ukoliko njihova tjelesna temperatura nije viša od 37,2°C (mjerena prije dolaska u školu), ako se osjećaju dobro i nemaju ukućane u samoizolaciji, ako nisu unutar prethodnih 14 dana boravili u inozemstvu, odnosno ako su boravili u inozemstvu, ali imaju negativan PCR test koji nije stariji od 48 sati, ako nisu u proteklih 14 dana imali kontakt s osobom zaraženom SARS-CoV-2 virusom te ako nemaju niti jedan od sljedećih simptoma: temperatura, kašalj, nedostatak zraka, grlobolju, curenje nosa ili gubitak njuha.

Zbog provedbe epidemioloških mjera i sprječavanja širenja koronavirusa, svi kandidati koji pristupe selekciji, dužni su u prostoru škole nositi zaštitnu masku.

Povjerenstvo za odabir kandidata

objavio: Jagoda Kovačić   datum: 24. 8. 2020.

« Prosinac 2020 »