KOVA d.o.o. U POSJETI VJEŽBENIČKOJ TVRTKI EkoN d.o.o.

Dana 15.02.2016. godine posjetio nas je gospodin Vjekoslav Kovačić, vlasnik i direktor tvrtke Kova d.o.o., tvrtke partnera vježbeničke tvrtke EkoN d.o.o.

Gospodina Kovačića pozvali smo u školu kako bi mu prezentirali rad vježbeničke tvrtke EkoN d.o.o. , pokazali učionicu u kojoj radimo, te poslušali njegov uvijek inspirativne i poticajne misli i savjete vezano za poslovanje poduzeća.

Gospodin Kovačić u posjetu je bio 2 školska sata. Nakon prijema kod ravnateljice, u prostorijama vježbeničke tvrtke EkoN d.o.o. poslušao je prezentaciju zaposlenika EkoN d.o.o. o poslovanju tvrtke, nakon čega su nam se pridružili zaposlenici i voditelj vježbeničke tvrtke Tiskaj me d.o.o.

Gospodin Kovačić održao je poticajno predavanje i razgovor sa zaposlenicima navedenih vježbeničkih tvrtki. Pohvalio je rad vježbeničke tvrtke EkoN d.o.o. te učenicima savjetovao da uče, budu marljivi, uživaju u srednjoškolskim danima, ali da budu svjesni kako učenje ne prestaje završetkom srednje škole. Istaknuo je da ako žele poslovni uspjeh moraju biti spremni učiti cijeli život i razvijati se u poslu koji rade.

Učenicima je istaknuo kako u Hrvatskoj mogu ostvariti poslovni uspjeh, da ne moraju ići u inozemstvo kako bi nešto postigli i uspjeli, ali kao poduzetnici mogu uspjeti samo ako su inovativni i tržištu ponude nešto novo i kvalitetno. Istaknuo je važnost pojedinog odjela poduzeća za uspješno poslovanje, kako je važno inpute nabaviti od najpovoljnijeg ponuđača, biti pouzdan poslovni partner – poštivati dogovoreno i ispunjavati svoje obveze na vrijeme.

Gospodin Kovačić istaknuo je kako poduzeća Kova d.o.o. od početka svog poslovanja ostvaruje rast, a 55 % prihoda ostvaruje od poslovanja s inozemstvom. Naveo je i važnost uvođenja noviteta u asortiman tvrtke za uspješno poslovanje, te kako u Kova d.o.o. nastoje (a za sada im i uspijeva) stalno nadopunjavati svoj asortiman poboljšanjima postojećih odnosno novim proizvodima.

Gospodin Kovačić je i porazgovarao s učenicima, te ih pitao što namjeravaju nakon srednje škole i ima li tko ideju za kakav biznis. Učenici su mu iznijeli svoje planove i želje vezano za nastavak obrazovanja na fakultetu, dok se oko ideje za biznis nisu  izjašnjavali. Možda mudro šute kako im netko ne bi oteo ideju za biznis.

U svakom slučaju ovo je bilo još jedno inspirativno druženje s gospodinom Kovačićem koje nam je svima osvježilo dan. Pozvani smo doći u posjetu poduzeću Kova d.o.o. , vidjeti novosti u poduzeću od našeg zadnjeg posjeta. Poziv ćemo svakako iskoristiti i u proljeće posjetiti našu tvrtku partnera. Ponosni smo i sretni zbog dosadašnje uspješne suradnje i veselimo se nastavku suradnje vježbeničke tvrtke EkoN d.o.o. i poduzeća Kova d.o.o.

Marija Mohar

Voditeljica vježbeničke tvrtke EkoN d.o,o,

objavio: Jagoda Kovačić   datum: 16. 2. 2016.

KOVA d.o.o. U POSJETI VJEŽBENIČKOJ TVRTKI EkoN d.o.o.

Marija Mohar

Voditeljica vježbeničke tvrtke EkoN d.o,o,

objavio: Jagoda Kovačić   datum: 16. 2. 2016.

« Prosinac 2018 »