Zahvala Zagrebačkoj banci na doniranim računalima

Zahvaljujemo se Zagrebačkoj banki na donaciji Ekonomskoj školi Velika Gorica 10 računala s monitorima i tipkovnicama. Posebno se zavaljujemo gospođi Ružici Banfić koja je primila naše učenike u posjet u poslovnici Zagrebačke banke u Velikoj Gorici i tako je započela priču o donaciji računala te gospodinu Željku Marčetiću koji je ustrajno vodio veliku brigu o prikupljanju sve potrebne dokumentacije oko donacije i na kraju sve uspješno priveo kraju. Dodjeli su prisustvovali profesori Ivan Mohar i Igor Skupnjak.

Našoj školi računala su potrebna za izvođenje modernih metoda nastave u brzorastućoj digitalizaciji poslovnoga, obrazovnoga i privatnoga područja. Računala se već koriste u specijaliziranim učionicama za predmet Vježbenička tvrtka, a na njima je provedeno i školsko natjecanje Mladi poduzetnik.

Između Ekonomske škole Velika Gorica i Zagrebačke banke postoji dugogodišnja suradnja. Tako je na primjer ove godine gospođa Jasmina Beg Ninić primila naše učenike i upoznala ih s platnim prometom banke.

Nadamo se daljnjoj uspješnoj suradnji naše škole sa Zagrebačkom bankom kako bi povezani poslovni i obrazovni sektori mogli i dalje educirati uspješne mlade ekonomiste.

objavio: Dominik VLADIĆ   datum: 7. 2. 2018.

Zahvala Zagrebačkoj banci na doniranim računalima

objavio: Dominik VLADIĆ   datum: 7. 2. 2018.

« Svibanj 2018 »